SEO, web sitenizin arama motoru sonuçlarında daha iyi pozisyona gelmesi için yapılan çalışmaların tamamıdır. Yapılacak SEO çalışmaları sayesinde web siteniz arama motorları tarafından daha iyi anlaşılarak bu paralelde arama sonuç sayfası (SERP) pozisyonunun iyileşmesi temel hedeftir.

SEO Neden Önemlidir?

SEO, hedef kitlenize ulaşmanın, internet satışlarınızı ve müşterileriniz ile bu paralelde gelirinizi arttırmanın yoludur. SEO olmadan işletmeniz web dünyasında varlık gösteremez. İşte bu yüzden Afyon SEO hizmetleri çok önemlidir. Dünyanın en iyi hizmetini dahi sunuyor olsanız bu hizmet bilinmedikçe dünya gözünde bir hiçtir.

SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

SEO; On Page (Site İçi) ve Off Page (Site Dışı) olmak üzere iki şekilde gerçekleşmektedir.

  • On Page SEO: Web sitesindeki bütün sayfaların optimize edilerek arama motorları ve kullanıcılar için kullanışlı bir hale getirilmesine dayalıdır.
  • Off Page SEO: Referanslar, sosyal medya çalışmaları, tavsiyeler ile sitenizin hem kullanıcı hem de bot'lar için bilinirliği artıran çalışmaların bütünüdür.

afyon-seo

SEO Çalışması Ne Kazandırır?

Afyon SEO Çalışması ile arama motorlarında, hedef anahtar kelimelerinizde üst sıralarda olabilir ve yüksek kitlelere erişebilirsiniz. SEO çalışmasına başladığınızda sitenizin itibarı kalıcı olarak yükselir ve zaman içerisinde yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.

Bu sitenizin daha fazla talep görmesi demektir ve bu paralelde güvenilir, bilindik bir marka olma yolunda ilerlerken hedef kitlenizin büyümesi ile potansiyelinizin artarak, daha fazla tercih edilmeniz anlamına gelmektedir.

Google SEO Nedir?

Google SEO web sayfanızın Google arama motoruna göre optimize edilmesi olarak ifade edilir. Google ’un webmaster-lar için yayınladığı kalite yönergeleri dikkate alınarak bu kapsamda yapılan teknik düzenlemelerdir.

Google için sitenizin doğru ve kolay bir şekilde taranması son derece önemlidir. Aynı zamanda Google Search Console, Analytics ve Benim işletmem kayıtlarının yapılması gereklidir.

Google’da Ne Zaman Üst Sıralara Çıkarım?

“SEO” süreci boyunca sabırlı olunması önemlidir. SEO çalışması süreci boyunca çalışmalar haftalara yayılarak gerçekleştirileceği için belirli bir süre zarfına gereksinim duyulacaktır. Özellikle de Google ‘un gerçekleştirilen işlemleri fark etmesi için de zaman gerekmektedir.

Afyon SEO çalışmalarında ikinci aydan itibaren gözle görülür yükselişler meydana gelir. Hizmet ve başarı süresi minimum 6 ay olarak hesaplanır.

Biz bi’fikir bi’sanat ailesi olarak mümkün olan en kısa sürede sonuç almanızın garantisini sizlere sunuyoruz!

afyon seo danışmanlığı

Afyon SEO ve bi’fikir bi’sanat

Dijitalleşen dünyanın ihtiyaçlarını anlamak ve bu ihtiyaçlara cevap verme doğrultusuna çıktığımız bu serüvende SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uzmanlık alanlarımızdan birine dönüştü. Siz de bu serüvende yerinizi almak ve dijitalleşen dünyada üst sıralarda yer almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek, bu hayalinizi gerçekleşen hedefinize dönüştürebilirsiniz!

Afyon’da bulunan müşterilerimizi uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetler ile buluşturmak için iletişiminizi bekliyoruz.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?