Sosyal Medyada Yeni Bir Çağ
Sosyal medya günümüzde öyle bir hal alır ki neredeyse tüm insanların vazgeçilmez bir konusu haline gelir. İnsanlar sosyal medya ile tüm tanıdıklarıyla, eş ve dostlarıyla iletişime geçerek iş, eğitim, sağlık, ekonomi gibi çeşitli sektörlerde bir yatırım aracı belki de en önemli bir unsur haline gelir.
Reklam Ajansı Ne İş Yapar?
Reklam ajansları bir firmanın veya markanın bilinirliğini ve buna bağlı olarak da gelirlerin çoğaltılması için yürütülen faaliyetlerde önemli bir yere sahip olan iş ortaklığıdır.
Pandemi Sürecini En Az Zararla Atlatabilen Firmaların 5 Ortak Özelliği
Bazı şirketler pandemi sürecinde zarar görürken bazıları da işlerini büyüttüler ve kazançlarını arttırdılar. Bu süreç onları olumsuz değil tam aksine olumlu yönde etkiledi.
Pandemi Sürecinde Web Sitenizi Öne Çıkaracak Yöntemler
Kişisel ya da markaların ürün ve hizmetlerini tanıtma gereksinimi, hedef kitleye ulaşma gibi pek çok sebep web sitesi kurmayı gerektirmiştir.  Kişi ve kurumların daha büyük kitlelere ulaşmalarında en önemli adımlardan biri olan web sitesi, sergilenen ürün ve hizmetlerin etkili bir iletişim kanalıyla kişilere ulaştırılmasını sağlar.
Pandemi Sosyal Medyadaki İzlenme ve Etkileşimi Arttırdı
Virüs tehlikesinin hala devam ediyor olması birçok kişinin sosyal medyada daha fazla zaman geçirmesine neden olmuştur. Sosyal medyada geçirilen saat sayısı arttıkça takipleşme oranı da değişiklik göstermiştir.
Pandemi Döneminde Dükkanlarımız Dijitalleşti
Pandemi dönemi her sektörü olduğu gibi ticareti de oldukça fazla etkiledi. Bu sebeple ticaretle ilgilenen her kesim pandeminin olumsuz etkilerini en aza indirgemek için çeşitli arayışlar içerisine girer. Bu sayede gelişen ve yenilenen teknoloji ile beraber tacir kesim dijitalleşen dünyanın bir parçası olur.
SEO'da Rakip Analizi Çıkarmanın Önemi
Rakip analizi SEO çalışmalarında çok büyük bir önem taşıyor. Peki, rakiplerin analiz edilmesi ve yakın markajda tutulması neden bu kadar önemli?
Wetransfer Nedir?
Amsterdam merkezli bir girişim olan Wetransfer Bulut tabanlı bir dosya paylaşım servisidir. Son dönemde çok daha fazla popülerlik kazanarak adından söz ettirmeye başlayan bu servis özellikle büyük dosyaların da kolaylıkla gönderilebilmesini sağlamasıyla önemli bir ihtiyacı da karşılıyor.
Sesli Arama ile İnternette Yeni Bir Dönem Başlıyor
İnternette aramalarınızı artık sesli olarak yapabilirsiniz. Haritalar için de kullanılabilen sesli arama özelliği Google tarafından tam olarak aktif hale getirildi. Hatta çeşitli analizler dahi yapılmaya başlandı. Bu uygulamanın hayatı bir hayli kolaylaştırdığı da aşikar!
SEO Çalışmalarında Başarı Kriterleri Nelerdir?
SEO çalışmalarının ne oranda başarılı olduğunu anlamak için sonuçların mutlaka ölçümlenmesi gerekir. Yapılan çalışmalardan web sitenin nasıl etkilendiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için kullanılabilecek metrikleri daha yakından tanımanız yeterli olacak.
Kobiler için Instagram Paylaşım Stratejileri
Sosyal medya kullanımı KOBİ’ler için çok büyük önem taşıyor. Sosyal medya üzerinde uygulanan çeşitli stratejiler ile aldığınız geri dönüşleri arttırabilirsiniz. Daha fazla geri dönüş almanın yanı sıra daha geniş kitlelere ulaşmak için de sosyal medyanın gücünden maksimum düzeyde faydalanmanız gerekiyor. Peki, Intagram’da paylaşım yaparken neleri göz önünde bulundurmak ve nelere dikkat etmek gerekir?
Instagram'da Hashtag Kullanımı
En popüler sosyal medya platformu olan Instagram özellikle hashtag kullanımı ile ilgili sıklıkla gündeme geliyor. Bir pazarlama aracı olarak görülen hashtag kullanımı doğru ve ideal oranda olursa markalara çok ciddi katkılarda bulunabiliyor. Ancak bu kullanım konusunda çok kritik noktaların olduğu da unutulmamalı!
Projenizle alakalı dijital bir çözüm mü arıyorsunuz?
iletişime geç
BFBS
yetenekleri
grafik tasarım grafik tasarım
hayal dünyamızın en derinliklerinden size taptaze fikirler...
+
web tasarım web tasarım
ihtiyacınız doğrultusunda size sunulan en iyi çözümler...
+
sosyal medya sosyal medya
sosyal medyada hedef kitlenin nabzını yakalayan tasarımlar...
+
dijital pazarlama dijital pazarlama
yaptığımız her işin doğru kişiye ulaşmasında uzman istatistikler...
+