SEO'da Rakip Analizi Çıkarmanın Önemi
Rakip analizi SEO çalışmalarında çok büyük bir önem taşıyor. Peki, rakiplerin analiz edilmesi ve yakın markajda tutulması neden bu kadar önemli?
Wetransfer Nedir?
Amsterdam merkezli bir girişim olan Wetransfer Bulut tabanlı bir dosya paylaşım servisidir. Son dönemde çok daha fazla popülerlik kazanarak adından söz ettirmeye başlayan bu servis özellikle büyük dosyaların da kolaylıkla gönderilebilmesini sağlamasıyla önemli bir ihtiyacı da karşılıyor.
Sesli Arama ile İnternette Yeni Bir Dönem Başlıyor
İnternette aramalarınızı artık sesli olarak yapabilirsiniz. Haritalar için de kullanılabilen sesli arama özelliği Google tarafından tam olarak aktif hale getirildi. Hatta çeşitli analizler dahi yapılmaya başlandı. Bu uygulamanın hayatı bir hayli kolaylaştırdığı da aşikar!
SEO Çalışmalarında Başarı Kriterleri Nelerdir?
SEO çalışmalarının ne oranda başarılı olduğunu anlamak için sonuçların mutlaka ölçümlenmesi gerekir. Yapılan çalışmalardan web sitenin nasıl etkilendiğini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Bunun için kullanılabilecek metrikleri daha yakından tanımanız yeterli olacak.
Kobiler için Instagram Paylaşım Stratejileri
Sosyal medya kullanımı KOBİ’ler için çok büyük önem taşıyor. Sosyal medya üzerinde uygulanan çeşitli stratejiler ile aldığınız geri dönüşleri arttırabilirsiniz. Daha fazla geri dönüş almanın yanı sıra daha geniş kitlelere ulaşmak için de sosyal medyanın gücünden maksimum düzeyde faydalanmanız gerekiyor. Peki, Intagram’da paylaşım yaparken neleri göz önünde bulundurmak ve nelere dikkat etmek gerekir?
Instagram'da Hashtag Kullanımı
En popüler sosyal medya platformu olan Instagram özellikle hashtag kullanımı ile ilgili sıklıkla gündeme geliyor. Bir pazarlama aracı olarak görülen hashtag kullanımı doğru ve ideal oranda olursa markalara çok ciddi katkılarda bulunabiliyor. Ancak bu kullanım konusunda çok kritik noktaların olduğu da unutulmamalı!
E-Ticaret Sitelerinde Canlı Destek Sisteminin Avantajları
Canlı destek sistemi web sitelerin müşterilerine çok daha nitelikli bir hizmet sunmak için son yıllarda daha fazla tercih ettikleri bir sistem haline geldi. Müşterilerin sorularını daha hızlı yanıtlamak satın alma davranışına olumlu bir katkıda bulunuyor. Satın alma kararında belirleyici dahi olabilen canlı destek sisteminin firmalara ne gibi artılar kazandırdığını hep birlikte mercek altına alalım!
Web Tasarımında Olmazsa Olmaz 20 Özellik
Web tasarımı yaparken atlamamanız gereken 20 altın kural var. Ufak detaylar bu işin en büyük sırrı.
Sosyal Medya mı? Geleneksel Medya mı?
Bir tarafta geleneksel medya, diğer tarafta ise dijital çağın yeni medya sistemi sosyal medya. Özellikle işin reklam kısmına bakacak olursak, hangi medya sisteminin daha etkili olduğuna objektif bir şekilde yaklaşmaya çalıştık.
Türkiye'de E-ticaret, Sosyal Medya Ve Web Tasarım
Bir şeyler satın almak isteyenler artık çarşı pazar gezmiyor. Google'da, Facebook'ta, Instagram'da geziyor.  Sadece alıştığınız ve daha iyi bildiğiniz için potansiyel müşterilerinizi geleneksel yöntemlerle aramayın.  Artık orada değiller.
Sosyal Medya Ajansının Görevleri ve Sosyal Medya Yönetiminin Önemi
Sosyal medya artık yaşamın alt kümesi değil, ta kendisi. Markalar için sosyal medya yönetimi marka iletişiminin vazgeçilmezi. Bunu bir sosyal medya ajansı ile birlikte yürütmek çok önemli.
Projenizle alakalı dijital bir çözüm mü arıyorsunuz?
iletişime geç
BFBS
yetenekleri
grafik tasarım grafik tasarım
hayal dünyamızın en derinliklerinden size taptaze fikirler...
+
web tasarım web tasarım
ihtiyacınız doğrultusunda size sunulan en iyi çözümler...
+
sosyal medya sosyal medya
sosyal medyada hedef kitlenin nabzını yakalayan tasarımlar...
+
dijital pazarlama dijital pazarlama
yaptığımız her işin doğru kişiye ulaşmasında uzman istatistikler...
+