Siber Zorbalık Nedir? Korunma Yolları Nelerdir?
Sosyal medya ağları, güzel vakit geçirmek, binlerce farklı insanla iletişim kurmak ve etkileşim halinde kalmak için kullanıldığı gibi siber zorbalık amacıyla da kullanılabiliyor. Yapılan bazı araştırmalara göre, sosyal medya kullanan gençlerin en az üçte biri, siber zorbalığa kaldığını ifade ediyor.
Sosyal Medya Uzmanlığı Nedir, Uzmanları Ne İş Yaparlar?
Sosyal medya uzmanı; günümüzün popüler mesleklerinden biridir. Eğer internet ortamına taşıdığınız bir markanız varsa, bu kavramı mutlaka duymuşsunuzdur. İnternet dünyasının giderek güçlenmesi ve tüm markaların buralarda toplanması pazarlama alışkanlıkları ve PR çalışmalarının yönünü de etkilemiştir.
Figma Nedir ve Neden Kullanılmalıdır?
Figma, dijital projelerde tasarım yapmak için kullanılan bir prototipleme aracıdır. Bu aracın önemli özelliklerinden biri ise bulut tabanlı olmasıdır. Figma sayesinde; pratik ve etkili bir şekilde tasarım yapabilmek mümkün hale gelir.
Yeni Başlayanlar İçin E-Ticaret
Daha az masraf, daha hızlı satış ve daha geniş kitlelere ulaşabilme potansiyeli taşıyan bu teknoloji sizin için de profesyonel bir destek alarak kolaylaşabilmektedir.
Hangi E-Ticaret Firmasını Tercih Etmeliyim?
E-ticaret için yeterli bilgilenme sağlayan firmalar sayesinde işe başlangıcınız çok daha kolay ve rahat olacaktır. Hazır formatlar ve sağlam alt yapı ile markanızın değeri oldukça ön plana çıkarken sağlayacağınız kazanç da kısa sürede dikkate değer oranda artacaktır.
Projenizle alakalı dijital bir çözüm mü arıyorsunuz?
iletişime geç
BFBS
yetenekleri
grafik tasarım grafik tasarım
hayal dünyamızın en derinliklerinden size taptaze fikirler...
+
web tasarım web tasarım
ihtiyacınız doğrultusunda size sunulan en iyi çözümler...
+
sosyal medya sosyal medya
sosyal medyada hedef kitlenin nabzını yakalayan tasarımlar...
+
dijital pazarlama dijital pazarlama
yaptığımız her işin doğru kişiye ulaşmasında uzman istatistikler...
+
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?