Yeni Başlayanlar İçin E-ticaret
Daha az masraf, daha hızlı satış ve daha geniş kitlelere ulaşabilme potansiyeli taşıyan bu teknoloji sizin için de profesyonel bir destek alarak kolaylaşabilmektedir.
Taksici Web Sitesi
bi’fikir bi’sanat ekibi olarak web sitesi tasarım ve yazılımında olan deneyimimizi taksiciler ile buluşturuyoruz. Taksicilere özel tasarım web sitesi çizimleri yapıyoruz bu alanda sayısız müşterimizi mutlu ederken deneyimlerimizi katlıyoruz.
İnşaat Web Sitesi
Yapı ve İnşaat sektöründeyseniz doğru yerdesiniz. bi’fikir bi’sanat olarak tüm sektörlere kaliteli hizmet sunduğumuz gibi inşaat sektöründe de web site tasarımı hizmetleri vermekteyiz. İnşaat web sitesi tasarlama konusunda uzmanlaşmış ekibimiz, tasarımcılarımız ve yazılımcılarımız inşaat sektörüne özgün web sitesi tasarımlarını sizlerle buluşturmaktadır.
Hangi E Ticaret Firmasını Tercih Etmeliyim?
E ticaret için yeterli bilgilenme sağlayan firmalar sayesinde işe başlangıcınız çok daha kolay ve rahat olacaktır. Hazır formatlar ve sağlam alt yapı ile markanızın değeri oldukça ön plana çıkarken sağlayacağınız kazanç da kısa sürede dikkate değer oranda artacaktır.
Dişçi Web Sitesi
Bir diş hekimi sunduğu tüm hizmetlerin detaylarını, kendi öz geçmişini, çalışma stilini ve diğer hastalarının memnuniyet oranlarını mutlaka web sitesinde yayınlamalıdır. Özellikle de doğru yapılan reklam çalışmaları ile adınızı ve başarınızı birçok ilgilinin karşısına çıkararak hasta portföylünüzü genişletme vaadi sunmaktayız.
Çiçekçi E-Ticaret Sitesi
Çiçekçi Yazılımımızla sizlere tüm teknolojik alt yapımızı sunarak işlevsel bir site hazırlamaktayız. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Afyon Web Sitesi
İşletmenizin kurumsal kimliği açısından büyük bir etkiye sahip olan kurumsal web tasarımı, hedef kitleniz ve potansiyel müşterileriniz için güvenilir aynı zamanda kaliteli bir imaj çizmeniz için uzman kişiler tarafından tasarlanması gereken bir tasarım süreci olarak öne çıkıyor.
Afyon SEO
Dijitalleşen dünyanın ihtiyaçlarını anlamak ve bu ihtiyaçlara cevap verme doğrultusuna çıktığımız bu serüvende SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uzmanlık alanlarımızdan birine dönüştü. Siz de bu serüvende yerinizi almak ve dijitalleşen dünyada üst sıralarda yer almak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek, bu hayalinizi gerçekleşen hedefinize dönüştürebilirsiniz!
Afyon Grafik Tasarım
Logo, katalog, zarf, broşür, dosya ve diğer tanıtımlarınızın baskı öncesi tasarımları uzman ekibimiz tarafından tasarlayarak sizlerle buluşturuyoruz. Web site firmaları arasında en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz.
Afyon E- Ticaret
Afyon’da e-ticaret için bizimle iletişime geçmiş tüm firmalar ürün ve hizmetlerini, Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Konya gibi büyük şehirler de dahil olmak üzere Afyon’dan tüm Türkiye’de satış yapma imkânı buluyor.
Afyon Sosyal Medya Danışmanlığı
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte özellikle sosyal medyaya olan ilgi artmaktadır. Bu ilgi bazen popülerlik için bazen ürün satışı veya farklı amaçlarla büyüyor olabilir. Ancak amacınız hangi alanda olursa olsun tek amaç hedef kitleyi büyütmek ve daha geniş kitlelere ulaşımı sağlamaktır.
Ideasoft Satış Bayisi
2005 yılından günümüze, web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunmayı ilke edinerek gelişen ve geliştiren IdeaSoft Türkiye’nin lider konumdaki e-ticaret altyapı sağlayıcıdır. 16 yıllık sektör tecrübesini; doğru bilgi, değişim, gelişim, iş birliği ve güven ile birlikte ele alarak e-ticaret, e-ihracat alanında global bir firma olma yolunda ilerleyen önü açık, başarılı bir e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır.
Projenizle alakalı dijital bir çözüm mü arıyorsunuz?
iletişime geç
BFBS
yetenekleri
grafik tasarım grafik tasarım
hayal dünyamızın en derinliklerinden size taptaze fikirler...
+
web tasarım web tasarım
ihtiyacınız doğrultusunda size sunulan en iyi çözümler...
+
sosyal medya sosyal medya
sosyal medyada hedef kitlenin nabzını yakalayan tasarımlar...
+
dijital pazarlama dijital pazarlama
yaptığımız her işin doğru kişiye ulaşmasında uzman istatistikler...
+
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?