Reklamcılık Anlayışını Revize Eden MANİFESTO
Reklamcılık Anlayışını Revize Eden MANİFESTO

Hiçbir işin kolay olmadığının, her projenin yeni bir dil, farklı bir kimlik gerektirdiğinin ve aslında her yeni süreçte yeniden doğduğumuzun farkındayız. Güvenle bağlandığımız ilk markamız olan annemizin sıcaklığını unutamadığımız gibi kalemimize değen ilk tasarımlarımızı da asla unutmayız! Hepimiz doğuştan birer reklamcı olsak da 2014’ten beri reklam sektörünün ezberbozan arteriyiz.

Günaydın! Buldum! Başardım!
Günaydın! Buldum! Başardım!

Her alanda ‘her şeyi bilirim’ diyenler yerine, kendi alanında en iyilerle çalışma taraftarıyız. Her işi değil, sadece iyi bildiğimiz işi yaparız. Araştırırız, düşünürüz, tartışırız, yazarız, çizeriz, sunarız... Arada oyuncu değişiklikleri yapsak da, kadroyu en sağlam karakterlerle bir arada tutarız. Doğru işler için kendi gezegenlerimizde uçup kaçarken, yeri geldiğinde ‘Neşeli Günler’ tadında aile gibi yaşarız.

İnce Eler, Sık Okur, Cüretkar Davranırız
İnce Eler, Sık Okur, Cüretkar Davranırız

İyi bir iş için, bildiğimiz ne varsa ortaya serer, marka deneyimleriyle yoğururuz. Markanın bize anlatacağı her şeyi çok iyi dinler, hayali işler yerine gerçek hayallerin peşinden koşarız. Hedef kitlenin DNA’sını çıkarır, rakiplerin röntgenini çeker akıllarını alırız. Tüm çalışmaların özüne iner, araştırır ve doğru yol için fikir birliğine varırız.

Doğru bildiğimizden şüphe etmez, keskin görüş yeteneğiyle marka geleceğini görür, en iyi işleri tek nefeste çıkarırız!

Sevgi, Saygı, Sadakat
Sevgi, Saygı, Sadakat

Marka ile uzun soluklu bir birliktelik kurarız. Her alanda aynı dili kullanarak markayı büyütürken, mütevazılığımızı da koruruz. Tıpkı bir evlilik ilişkisi gibi her an marka ile yaşarken, sırlarını saklamayı da çok iyi biliriz. Tek reklamlık ilişkiler bize göre değildir! Markayla gizli gizli flörtleşmez, imzaları atar tüm dünyaya ilan ederiz.

Tüm markalarımıza ilk günkü gibi bağlıyız, yarım yamalak kısa heveslere fazlasıyla karşıyız!

Beğen, Yorumla, Paylaş
Beğen, Yorumla, Paylaş

Sosyal medyanın büyük bir güç olduğunun bilincindeyiz. Profesyonelce yapılması için de ajans içinde sosyal medya ajansı kurup kendi çapında en iyi ekibi bir araya getirmenin ve bu alanda Kütahya’da nadide olmanın gururuyla çalışırız. Tüm dijital çalışmaları en iyi şekilde yapar, sosyal medyanın can damarını yakalarız.

Salyangozu ‘’nerede?, nasıl?, ne kadar?’’ satacağımızı iyi biliriz.
Salyangozu ‘’nerede?, nasıl?, ne kadar?’’ satacağımızı iyi biliriz.

Hedef kitleyi analiz ederek algı seviyelerine göre güzel tasarımlar çıkarmanın yeterli olmadığını bilir, doğru medya planlaması ile doğru kişilere hitap ederiz. Hangi mecrada, hangi zamanda, hangi alanda olmamız gerektiğini kılı kırk yararak planlarız.

Bize Sorun!