E-ticaret sitelerinin sunduğu kolaylık, hız ve kazanç çiçekçilik sektöründe de devam ediyor. Bizler siz değerli müşterilerimizin taleplerine uygun olarak, tamamen size göre düzenlenen web siteleri ile ürünlerinizi güvenle ve hızla alıcıya ulaştırmanızda bir basamak oluşturmak için özenle çalışmaktayız.

Çiçekçi E-Ticaret Sitesi

E-ticaret siteleri oluşturulan sektöre ve bu sektörün ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Kullanılan görseller, yazılan tanıtım yazıları, sitenin ara yüzü ve tasarımı sizlerin talepleri doğrultusunda dikkatle hazırlanmaktadır.

Web sitelerinin özellikleri ile çiçek tasarımlarının birleştiği, hem çiçekler hem de markanız hakkında gerekli bilgilendirmenin yapıldığı hoş görünümlü ve detaylı siteler oluşturmaktayız.

Çiçek gönderme sitelerindeki eksiklikleri kapatmak amacıyla müşterilerimizin talepleri ve istekleri doğrultusunda geliştirdiğimiz site alt yapılarımız sizlere özel imkanlarla karşınızdadır. Çiçek aranjmanlarının detaylı tanıtımı, özel çiçekler, çiçek çeşitleri ve çiçek gönderiminin püf noktaları alıcıların incelediği web sitesinde açık biçimde yer almalıdır.

Web sitesinin görselliği ve dikkat çekiciliği sayesinde hızla yükselen satışlarınızın yanında kazanacağınız kar oranı da artmaktadır. Taze çiçekler, çiçek bakımı ve yetiştiriciliği hakkında da bilgilerin yer aldığı, SEO uyumlu yazılar sayesinde siteniz en çok tıklananlar arasına girerek isim ve marka tanınırlığınız dikkat çekici biçimde artacaktır.

Çiçekçi Web Sitesindeki Detaylar

Öncelikle isminiz, markanız ve logonuz ile akılda kalan, dikkat çekici bir tasarım oluşturulmalıdır. Bu tasarım alıcının ihtiyaç duyduğu bilgiler ile donatılarak sağlamlaştırılmalı ve güvenli bir alışveriş imkanı sunulmalıdır.

Müşteri gizliliği, hukuksal yükümlülükler, çiçeklerin fiyatları ve iade, kargo süreçleri şeffaf ve açık biçimde sunulmalıdır. Özel günlerde yapılacak olan kampanyalar, reklamlar sayesinde markanız daha fazla tanınır ve tanındıkça güven artar. Belirli bir sürenin ardından müşteri memnuniyetinin de artışı ile birlikte kazancınız fark edilir seviyede artacaktır.

Özel çiçekler ve aranjmanlar kaliteli görseller ile sunulmalıdır. Renk uyumuna dikkat edilerek hazırlanan tasarımın albenisi olduğu halde aynı zamanda resmi bir görünüme de sahip olmalıdır.

Tüm bu özellikleri “Dijital çiçekçi” ile kullanıma hazır biçimde bulabilirsiniz. Sizlerin taleplerine göre şekillenen web siteniz zamanla büyüyerek sektöre adını yazdıracaktır.

Çiçekçi Web Sitesi Fiyatları

Firmamız sizlere özel olarak tasarlanan ve talepleriniz doğrultusunda şekillendirilen web sitelerini özenle hazırlamaktadır. Bununla birlikte hazırlanan web sitelerine güvenli ödeme seçenekleri, gizlilik politikası gibi detaylar ekleyerek müşterilerin güvenle alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır.

Deneyimli çalışanlarımız ile birlikte her çiçek siparişinin detaylarını hazırlayarak sizlere kolaylıkla kullanabileceğiniz bir web sitesi sunmaktayız. E ticaret siteleri uzun vadede oldukça kazançlı olsa da bu uzun bir süreçtir. Bu nedenle alanında uzman çalışanlar ile yapılan iş birliği sayesinde yıldızınız bir anda parlayabilir ve satışlarınızı çok daha erkenden yapmaya başlayarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Sektörde deneyimli ve bilgi sahibi olan firma çalışanlarımız ile yenilikçi çözümleri ve analizleri sayesinde projenizi en karlı şekilde yürütmenize olanak sağlamaktayız. Küresel çalışma esnekliğimiz ve sahip olduğumuz vizyon genişliği ile çalışma şeklinizi değiştirerek hedefinizi çok daha yükseklere taşımayı hedef edinerek uzmanlığımızı paylaşmaya hazırız.

Sizlerin talep ve isteklerine göre şekillenen fiyat politikamızı bizlere ulaşarak öğrenebilir, fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Dijital çiçek ailesi olarak siz girişimcileri desteklemek adına ücretlerimizi makul seviyelerde tutmaktaki kararlılığımızı sürdürmekteyiz.

Bir Çiçekçi E-Ticaret Sitesinde Olması Gereken Özellikler

Öncelikle markanıza özel çalışmalar düzenleyerek ihtiyaç duyduğunuz özellikler tespit edildikten sonra çiçek çekimlerinden alınan görüntüler düzenlenmelidir. Net ve kaliteli fotoğraflar firmaya olan ilgiyi her zaman arttırır.

Kargolama, ulaştırma ve ödeme aşamaları hakkında bilgiler mutlaka site içerisinde yer almalıdır. Aksi takdirde güven sarsılabilir. Aynı şekilde firma bilgileri, iletişim ve ulaşım adresleri de eklenmeli, gerektiğinde soru sorulması için uygun bir alt yapı sağlanmalıdır.

Kargo firmaları ve sanal pos entegrasyonu sayesinde işlemler çok kısa sürede tamamlanıp çalışacağınız firmanın alt yapı çalışmaları yeterli olmalıdır. SSL ve 3D ödeme yöntemleri ile alıcılara güven verirken aynı zamanda sitenizin daha fazla ziyaret edilmesini sağlanmaktadır. Bir diğer önemli husus sitede yer alan yazıların işinde profesyonel kişiler tarafından SEO uyumlu olarak yazılması, çok aranan kelimeler kullanılarak sitenin daha ön planda olması sağlanmaktadır.

Müşteri gizliliği mutlaka sağlanmalı ve bu hususta güven verilmelidir. Web sitesini ziyaret edenlere firma ile iletişimin kolaylığı kanıtlanmalıdır. İletişim, adres ve soru cevap kısımları sayesinde olası bir aksilikte firmaya kolay ulaşabileceklerinden emin olmaları sağlanarak yapılacak olan alışverişin güvenli olduğu hissettirilmelidir.

Sipariş süreci hassas biçimde yönetilmelidir. Müşterinin bilgilerini girdiği ekran güven vermeli, ödeme yöntemleri mutlaka alt yapısı sağlam aracılar kullanılarak sunulmalıdır bunun için site kullanışlı olmak zorundadır. Online alışverişte özellikle de ödeme sayfasında yaşanabilecek bir güvensizlik alışverişten vazgeçilmesine ve siteye güvenilmemesine sebep olabilir.

Stok yönetimi doğru yapılmalıdır. Stoklarda bulunmayan ürünler site üzerinde belirtilmelidir bu sayede yapılacak alışverişler sekteye uğramaz. Teslimat süresi, kargo bilgileri ve teslimat numaraları alıcı ile şeffaf biçimde paylaşılmalı ve geri iade koşulları açık biçimde aktarılmalıdır.

Görseller dikkat çekici olsa da bilgilendirilmeler detaylandırılmalı ve kargo, paketleme süreçlerinin de detayları paylaşılmaktadır. Bu sayede çiçeğin ulaşacağı adresten önce iyi muhafaza edildiği kanıtlanmalıdır.

Bilgilendirici detaylarla birlikte çiçeğin hazırlanması, paketlenmesi ve kargoya verilmesindeki gelişmeler müşteriye iletilmelidir. Bu iletişim şekli sayesinde alıcı daha kontrollü ve güvenli hissedeceğinden memnuniyet oranı artarken tavsiye ettiği kişiler sayesinde ücretsiz bir reklam olanağına sahip olmuş olacaksınız.

Ürünlerin kalitesi ile birlikte ürün gönderiminin de titizlikle sürdürüldüğü, uygun fiyatla hizmet verildiği site içerisinde mutlaka vurgulanmalıdır. Alıcı web sitesine baktığında tüm detayları seçebilmelidir.

Dijital Çiçekçi olarak sizlere tüm teknolojik alt yapımızı sunarak işlevsel bir web sitesi hazırlamak konusunda oldukça iddialıyız. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?