Eskişehir SEO danışmanlığı hizmetimizle, dijital pazarlamada şüphelerinizi ortadan kaldıracak, sizi doğru yola sevk edecek ve arama motorlarında stratejik bir konum elde edeceksiniz. 

Şirketiniz, arama motorlarında en üst sıraları hak ediyor. Bunu, SEO ve web pazarlama becerilerimiz aracılığıyla cironuzu artırmak ve katma değer yaratmak için en iyi SEO uygulamalarıyla gerçekleştiriyoruz. 

Potansiyel müşterileriniz içerik, ürün veya hizmetlerinizle ilgilendiklerinde, Google’da görünür olma şansınız, SEO gücünüzü etkileyen bir numaralı faktördür. 

Eskişehir Arama Motoru Optimizasyonu Çalışmaları

eskişehir seo danışmanlığı

Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization) hizmetlerimiz, deneyimli SEO uzmanlarımızın tutkusuna, şeffaflığına ve veri odaklı bir yaklaşıma dayanmaktadır. Sektörünüzü inceliyor, ihtiyaçlarınızı tespit ediyor, arama motoru görünürlüğü kazanmanız için verilerinizi en ince detayına kadar analiz ediyoruz. 

Bi Fikir Bi Sanat Eskişehir SEO danışmanlığı hizmetimiz, sizin ve işletmenizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmektedir. İnternet sitenizi Google’da ilk sıralara yükseltmek için uyguladığımız adımları şu şekilde özetleyebiliriz:

Etkili bir SEO Stratejisi

Müşterilerinizin markanızı tanıması, verilerinizi görüntülemesi, net ve kesin hedefler belirlemesi için en iyi SEO çözümleri sunuyoruz. 

Kişiselleştirilmiş SEO Danışmanlığı

Kişiselleştirilmiş bir SEO danışmanlığı, sitenizin arama motorlarının ilk sonuçlarında çıkmasını, daha fazla trafik ve kazanç getirmesini sağlayacak doğru stratejiyi seçmenize yardımcı olacaktır.

Backlink Çalışmaları

Sitenize kaliteli ve güvenilir kaynaklardan edineceğimiz backlinlerle, belirli anahtar kelimelerde ilk sıralarda görünmenizi sağlayacak backlink çalışmaları yürütüyoruz. 

Optimize Edilmiş Web Tasarımı

Müşterilerimizin web sitelerinin arama motorlarının beğendiği, kullanıcıların kullanmaktan keyif aldığı bir platform haline dönüştürüyoruz. %100 mobil uyumlu, yaratıcı, modern ve tamamen size özel olarak tasarlanan web siteleriyle rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlıyoruz. 

SEO Uyumlu İçerikler

Arama motorlarının özgün, kaliteli ve SEO uyumlu içeriklere verdiği önemi biliyoruz. Her metin en iyi çevrimiçi performansı göstermek, en iyi sıralamaya sahip olmak ve okuyucularınızın dikkatini çekmek için SEO perspektifinden mükemmel şekilde optimize edilir. 

SEO ve Ücretli Reklam Stratejileri

Eskişehir SEO danışmanlığı hizmetimize ek olarak, şirketler için PPC (tıklama başına ödeme) reklam kampanyaları oluşturuyoruz. SEO’nun uzun vadeli bir strateji olduğu göz önünde alındığında, daha kısa süreli hedefleriniz için Google Ads, Facebook ve Instagram reklam kampanyaları oluşturuyoruz. İsteğe bağlı bu hizmetimizle, istediğiniz bütçede, istediğiniz bir coğrafi konumda, etkili kampanyalarla kârlılığınızı artırmaya odaklanıyoruz. Yüksek yatırım getirisi için SEO ile birlikte uyguladığımız ücretli reklam stratejileri, iş hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için size büyük kolaylık sağlayacak.

SEO Danışmanlığı Hizmetimiz Neleri Kapsıyor?

SEO Analiz

Her şeyden önce birbirimizi tanıyoruz ve şirket hedeflerinizi anlıyoruz. Danışmanlığın bu aşamasında, bir SEO Denetimi gerçekleştiriyor, ilgili web sitesinin eksiklerini ve problemlerini gideriyor, rakiplerinizi ve sektörünüzü analiz ederek özelleştirilmiş bir SEO stratejisi geliştiririz.

Anahtar Kelime Araştırması

Eskişehir SEO çalışması kapsamında gerekli analizleri gerçekleştirdikten sonra tüm ekibimizle birlikte anahtar kelimelerinizi araştırmaya, araştırma amacına, yani potansiyel müşterilerinizin sunduğunuz ürünleri ve hizmetleri bulmak için yürüttüğü araştırma çalışmasına odaklanıyoruz.

Site içi SEO (On – Page SEO)

Mevcut veriler ve analizlerle, siteniz için SEO’nun önemli bir adımı olan sayfa içi SEO çalışmaları kapsamında içeriklerinizi ve sayfalarınızı optimize ediyoruz. İç yapının, içeriğin (hem metinler hem de medya) ve iç bağlantıların iyileştirilmesi konusunda uzman internet sitenizi kapsamlı bir şekilde ele alıyoruz. 

Site dışı SEO (Off – Page SEO)

Bir sonraki aşama olarak olarak, değerli geri bağlantıların (backlink) doğal bir şekilde ve Google'ın direktifleri doğrultusunda elde edildiği, link kazandırma ve Dijital PR kampanyaları ile sitenin otoritesini arttırmaya özen gösteriyoruz.

Eskişehir E-Ticaret SEO Danışmanlığı

E-ticaret siteleri, ürün ve kategorilerin varlığı göz önüne alındığında daha spesifik SEO stratejilerine ihtiyaç duyar. Google SEO sıralama faktörlerine bağlı kaldığımız Eskişehir e ticaret SEO danışmanlığı hizmetimizle, daha fazla satış yapmanız için arama motoru trafiğinizi artırmayı amaçlıyoruz. 

SEO Danışmanlığı Hizmetlerinin İşletmeniz için Avantajları

  • Daha iyi arama motoru görünürlüğüne sahip olmanıza yardımcı olur.
  • Daha yüksek organik trafik edinmeyi kolaylaştırır. 
  • Marka itibarını artırır.
  • Büyük şirketlere karşı rekabet avantajı elde etmenizi sağlar.
  • Yüksek yatırım getirisi (ROI) sağlar.

Eskişehir SEO Danışmanlığı Fiyatları Nedir?

Tüm web trafiğinin %53’ünden fazlasının organik aramadan geldiği göz önünde alındığında, Google’da ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer almanın ne kadar avantajlı olduğunu anlamak kolaydır. Eskişehir SEO danışmanlığı fiyatları, sektörünüzdeki rekabete ve belirlenen hedeflere göre değişmektedir. 

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?