Dünyamız teknoloji alanında gün geçtikçe, hızlı bir şekilde yol alarak gelişirken, toplumlar üzerinde de hayatı çeşitli birçok yönden etkileyen sonuçları ve yine aynı şekilde gelişmeleri söz konusu oluyor. Günümüz dünyasında sayısız kullanıcı internet aracılığı ile çeşitli faaliyetlerde bulunarak zaman geçiriyor, sayısız işlem, dijital platformlar üzerinden kolaylıkla halledilebiliyor.

E-ticaret, dijital alışveriş bu kolaylıklardan ve ayrıca gün geçtikçe hız kazanarak içerisine çeşitli firma ve sektörü katarak ilerleyen başarılı bir sanal dünya getirisi oluyor. E-ticaret denilince, bu konu hakkında biraz bilgiye sahip kişilerin aklına gelen ilk altyapı sağlayıcısı Ideasoft oluyor.

kütahya ideasoft satış bayisi

Bu yazımızda lider e-ticaret altyapı sağlayıcı Ideasoft’un nitelikli bayisi olarak Ideasoft hakkında birkaç noktaya değindik.

IdeaSoft Nedir?

2005 yılından günümüze, web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunmayı ilke edinerek gelişen ve geliştiren IdeaSoft Türkiye’nin lider konumdaki e-ticaret altyapı sağlayıcıdır. 16 yıllık sektör tecrübesini; doğru bilgi, değişim, gelişim, iş birliği ve güven ile birlikte ele alarak e-ticaret, e-ihracat alanında global bir firma olma yolunda ilerleyen önü açık, başarılı bir e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır.

12.000’den fazla müşteriye sahip olan Ideasoft, işini e-ticarete taşımak ve online pazarda büyümek isteyenler ile açık fikirli ve yenilikçi pek çok girişimci müşteri için e-ticareti daha kazançlı kılıyor. Müşteri odaklı çalışma standartları ile beklentilere cevap vererek profesyonel bir hizmet ve e-ticaret çözümleri üretiyor.

3 kişi ile başladıkları bu yolda 180 kişilik kocaman bir aile ile bugün karşımızda duruyorlar, IdeaSoft Libadiye Genel Merkez ve BÜDOTEK Teknopark AR-GE ekipleri ile internet dünyasında kendini göstermek isteyenler için yoğun bir şekilde çalışıyorlar.

Müşterilerine sağladıkları ücretsiz panel eğitimleri ile 2016’dan bu yana 3000+’den fazla katılımcının eğitimini ve gelişimini destekleyerek Türkiye’nin ilk sertifikalı online e-ticaret eğitimini ücretsiz olarak sağlıyorlar.

IdeaSoft, e-ticaret Kadınları projesi ile kadının gücünü ve iş yerindeki başarılı yerini hedeflerken, e-ticarette engelli bireylerin varlığını desteklemek için ellerinden gelenin en iyisini yaparak yaşadığımız topluma değer katarak ilerliyorlar.

IdeaSoft Başarılar ve Ödüller

IdeaSoft, her yıl Delolitte tarafından resmi mali raporlara göre düzenlenen ve Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin belirlendiği yarışmada 6 sene üst üste ödüle layık görülen ve başarısını bu sektörle ilgili herkese duyurmuş güçlü bir firmadır.

TEPAV Türkiye 100, Bilişim 500 ve birçok çeşitli etkinlikte başarılarını kanıtlamış ödüllü bir ekiptir.

Neden IdeaSoft Bayileri ile İletişime Geçilmeli?

  • Sektör Lideri ile Ortaklık

Türkiye’nin 81 ilinde bulunan 12.000+ müşteri ile e-ticaret pazarının yarısını elinde tutan bir firmanın bayisi ile etkileşime geçmek, size başarının kapılarını aralayacak ve güçlü temeller atmanızı sağlayacak, ileriye dönük bir adımdır. Güçlü başlangıçlar için güçlü bir birliktelik, doğru bir karardır.

  • Marka Bilinirliği

16 yıldır devam eden gelişmiş ve genişlemiş ağı ile e-ticaret sitesi denince akla gelen ilk firma ile güçlü bir alt yapı sağlamak size sektörünüzde güçlü bir yer, müşterilerinizin gözünde güvenilir ve kaliteli bir konum sağlar.

  • Bayi Eğitimleri

Teknik bilgi ihtiyaçlarına yönelik, güncel bilgiler eşliğinde eğitimler sağlayarak, bayilerin gelişimini destekleyen paylaşımlar ile daha profesyonel bir hizmet almanızı sağlayacak ek fırsatlar ile sizi kusursuz hizmete yakınlaştırır.

  • Güçlü Teknik Destek

30+ kişilik teknik destek departmanı ile ihtiyaçlara hızlı ve kaliteli çözümler sunarak pratik, işlevsel ve çözüm odaklı hizmeti size sunar.

IdeaSoft Satış Bayisi Olarak Danışmanlık Hizmetleri

bi’fikir bi’sanat ailesi olarak size her konu da olduğu gibi e-ticaret altyapısında da profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunabilmek için 16 yıllık bir firmanın kalitesinin ve gücünün bir parçası olarak size e-ticaret altyapısında da profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaya karar verdik.

Aklınıza takılan her türlü soru için etkin bir bilgilendirme ile karşınızdayız. E-ticaret altyapısı, IdeaSoft’un yaklaşımı, güvenilirliği, kalitesi ve aklınıza gelebilecek her türlü sorunun cevabı için doğru bilgilendirmeler ile iletişime açığız.

Danışmanlık hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir, e-ticarete atılırken en doğru kararları almak için uzman kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz.

bi’fikir bi’sanat ekibi olarak her soru için bi’cevabımız, yaratıcılık için bi’fikrimiz ve güvenilir bir altyapı için bi’çözümümüz var.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?