Firmanızın markasını temsil eden kartvizit tasarımları ile işinizi en iyi şekilde yansıtmanızı sağlıyoruz. Premium kartvizitler için hemen bizimle iletişime geçin, marka imajınıza şıklık katacak kartvizitlere sahip olun.  

Kütahya kartvizit hizmetimizle tasarımcılarımız, iletişim yönünüze profesyonel bir dokunuş katacak kartvizitlerle etkileşimi artırmayı amaçlar. 

Kartvizitler, birçok küçük işletme sahibinin işlerini büyütmek için güvendiği konferanslar, sergiler ve diğer etkinliklerde sahip olunması gereken ağ araçlarıdır. Doğru yönetildiğinde, sağlam bir müşteri ilişkileri yönetimi sisteminin temeli olarak hizmet edebilirler.

Kütahya Kartvizit Tasarımı

kütahya kartvizit

Kurumsal ve bireysel kartvizitler için uzman grafikerlerimizin sizler için tasarladığı kartvizitler,  işinizi benzersiz ve dikkat çekici yönleriyle ortaya koyacak.  Kütahya kartvizit firmaları arasında, yenilikçi tasarım anlayışıyla öne çıkan ajansımız, matbaa sektöründe faaliyet gösteren ve kaliteli baskı makinelerine sahip iş ortaklarıyla birlikte çalışmaktadır. Kartvizitlerinizin hem tasarım yönü hem de baskı ve malzeme yönü beklentilerinizin ötesinde olacaktır. 

Kütahya Kartvizit Fiyatları

Kartvizitler, doğrudan amaçlanan bir hedefe (müşteri, iş ortağı, iş arkadaşı, vb.) uzatılan, doğrudan pazarlamanın özünü temsil eder. Kartvizitler, görünmeyen ve spam e-postalardan, sosyal medya bağlantılarından veya bir web sitesi linkinden daha etkilidir. 

Kütahya kartvizit fiyatları, birçok kritere göre değişebilmektedir. Tasarımın detayları, baskı türü, malzeme türü, vb. parametreler, kartvizit fiyatlarında farklılığa neden olur. Ayrıca kartvizit basım adedi de yine kartvizit fiyatları Kütahya firmaları için önemli bir fiyat kriteridir. 

Kartvizitlere Neden İhtiyacınız Olacak?

Unutulmaz bir ilk izlenim bırakmak istiyorsanız, kartvizitinizin tasarımını ve içerdiği bilgileri dikkate almanız gerekir. Kartvizitlerin neden bu kadar önemli olduğunu ve güçlü bir pazarlama aracı olarak nasıl kullanılabileceğini keşfetmeniz için bazı nedenler:

  • Araştırmalar, her yıl basılan 10 milyar kartın 8 milyarının bir hafta içinde atılacağını belirtiyor. Ancak, kartların %88'i atılmasına rağmen, bir şirketin satışları dağıtılan her 2.000 kartvizit için %2,5 artar.
  • Kişisel bir dokunuş katar. Maddi bir varlık olan bir kartvizit tasarımı, insanların ona dokunmasına, hissetmesine ve tutmasına, kişisel bir dokunuş yaratmasına ve sizin bir temsiliniz olarak hareket etmesine olanak tanır. Bu, hedef kitleniz üzerinde kelimelerin yapamayacağı şekilde bir izlenim bırakabilir. 
  • Bir konuşma yaratır. İyi bir kartvizit, sizinle potansiyel müşteri arasında bir konuşma başlatabilir. Biriyle tanışırsınız ve iletişim bilgilerini dijital olarak temin edersiniz ve tüm iletişim burada biter. Ancak iyi tasarlanmış bir kartvizit sunarsanız, potansiyel müşteriniz veya potansiyel bir iş ortağınız tarafından ilgi bir izlenim kazandırır. 
  • Fiziksel bir hatırlatma görevi görür. Karşılaştığınız insanlar, kartvizite bir karakter koyabildikleri için sizi ve işinizi hatırlarlar. İnsanların ne tür bir insan olduğunuzu ve yaptığınız işi hatırlamalarına yardımcı olabilir.
  • Kartvizitler kolayca aktarılabilir. Kartvizitler kişiler arasında kolayca değiş tokuş edilir ve ortaya çıkabilecek herhangi bir dijital sınırlama olmaksızın kişilere dağıtmanızı sağlayan bir reklam şeklidir.

Kartvizit Tasarımına Dahil Edilebilecek Bilgiler

Kartvizitler, yeni potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak, bir işletmenin bilinirliğini artırmak ve işletmeler ile insanların bağlantıya geçmesi için kullanılabilecek etkili bir fırsattır. Profesyonel bir kartvizit tasarımında olması gereken bilgiler şunlardır:

Logo ve Tanıtım

Kartvizitinizin (ve işletmenizin) gerçekten fark edilmesini istiyorsanız, her şey harika tasarım ve kaliteli baskı ile başlar. Markanız hemen tanınabilir olmalıdır. Her zaman işletmenizin adını, logonuzu ve (varsa) sloganı kartınızın bir yerinde içermelidir. Kütahya kartvizit tasarım ve baskı hizmetimizle markanızı en iyi şekilde yansıtan, modern ve güçlü tasarımlı kartvizitler sunuyoruz. 

İş Unvanı

İnsanların işinizi daha net anlamasını istiyorsanız, işlevsel olarak daha spesifik bir tanımlama size yardımcı olacaktır. (ör. İş Geliştirme Müdürü)

İletişim Bilgileri

Her kartvizitin olmazsa olmazı, iletişim bilgileridir. Sabit ve GSM numaraları dahil olmak üzere, e-posta adresi, lokasyon, web sitesi adresi gibi tüm bilgiler, bir iletişim unsurudur. 

Sosyal Medya Profillerine Bağlantılar

Gerçekten aktif olarak kullandığınız ve size gelen mesajlara kısa süre içerisinde dönüş yapabileceğiniz sosyal medya hesaplarınız, kartvizitlere dahil edilebilecek bilgiler arasındadır. 

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?