Sosyal medyanın gücüne inanırız ve markalarımızın hedef kitlesinin can damarını yakalarız !
sosyal medya sosyal medya

Son zamanlarda artık her an, her yerde karşımıza çıkan ve çoğumuzun hayatının bir parçası hatta işi haline gelen sosyal medya kavramı; kayıt olunan platformdaki kullanıcıların kendilerine, şirketlerine, işletmelerine ve markalarına dair içerikleri kitleleri ve takipçileri ile paylaştığı online ağlardır.

03
içerik yönetimi

Hedef kitleniz neyi sever, ne dikkatini çeker, hangi platformda yer alır bu soruların cevaplarını araştırır, tasarım çizgimizi belirleriz. İşimizi ezbere değil, ezber bozan yöntemlerle tasarlarız.

sonuç ne?

İyi tasarım etki yaratır ama nerede ? Doğru hedef kitlede.

Biliyoruz ki yaptığımız tasarımlar mükemmel olsa da, hedef kitle bunu görmediğinde sonucu alamayız. Sonucu oluşturacak olan reklamı, hedef kitle seçimini en iyi şekilde yapar, çıkan veriyi size raporlarız.

Bu postları bir yerlerde görmüş olabilirsiniz. Hatta kim yaptı diye merak da etmiş olabilirsiniz. Evet biz yaptık 100’lerce markaya sosyal medyada eşlik ettik.
işlerimiz
BFBS
yetenekleri
grafik tasarım grafik tasarım
hayal dünyamızın en derinliklerinden size taptaze fikirler...
+
web tasarım web tasarım
ihtiyacınız doğrultusunda size sunulan en iyi çözümler...
+
sosyal medya sosyal medya
sosyal medyada hedef kitlenin nabzını yakalayan tasarımlar...
+
dijital pazarlama dijital pazarlama
yaptığımız her işin doğru kişiye ulaşmasında uzman istatistikler...
+
Projenizle alakalı dijital bir çözüm mü arıyorsunuz?
iletişime geç

kütahya sosyal medya

Son zamanlarda internet kullanımın 7’den 70’e yaygınlaşması ve herkeste bulunan akıllı cep telefonları, bilgisayarlar ve tabletler sayesinde insanlar gerçek hayattaki sosyal yaşamlarını, şirketlerini, firmalarını ve işletmelerini web ortamlarına ve sosyal platformlara taşımaya başladılar. Bu taşınma ile birlikte geleneksel medyada bulunan rekabet ortamı da beraberinde sosyal medya platformlarına taşınmış oldu. Kendilerine web üzerinden bir kimlik yaratan işletmeler, firmalar, markalar ve şahıslar internet kullanıcıları tarafından takip edilme ve etkileşim oranları ile rakiplerinin bir adım ötesine geçme çabası içerisindedir. İşte tam da bu noktada sıkça duymaya başladığımız ve rastladığımız; sosyal medya yönetimine, sosyal medya danışmanlığı gibi kavramları gelin birlikte inceleyelim.


Sosyal Medya Nedir ?

Son zamanlarda artık her an, her yerde karşımıza çıkan ve çoğumuzun hayatının bir parçası hatta işi haline gelen sosyal medya kavramı; kayıt olunan platformdaki kullanıcıların kendilerine, şirketlerine, işletmelerine ve markalarına dair içerikleri kitleleri ve takipçileri ile paylaştığı online ağlardır. İnternet kullanıcılarının sosyal medya aracılığı ile paylaştıkları görsel, yazılı, sesli içerikler ile kendi sosyal çevrelerine veyahut firmalarının, markalarının veya işletmelerinin takipçilerine, hedef kitlelerindeki potansiyel müşterilerine erişim sağlarlar. Günümüzde en sık kullanılan sosyal medya platformlarına örnek olarak; Facebook, Instagram, Twitter, LınkedIn başta olmak üzere çok daha fazlası sıralanabilir. Kullanım amacına ve ortamına bağlı olarak değişen sosyal medya platformlarının; kişileri, şirketlerin, firmaların ve markaların tanıtımlarını yapmak istediği ve daha geniş kitlelere seslenmek istediği bir mecraya dönüştüğü anda daha profesyonel eller tarafından yönetilmesi gerekir. Bu noktada yardıma yetişen sosyal medya danışmanlık hizmetini birlikte inceleyelim.


Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetleri

Sosyal medya uzmanı olarak adlandırılan kişiler tarafından verilen sosyal medya danışmanlık hizmetleri; kişilerin, firmaların, markların ve işletmelerin, günümüzde son derece ses getiren ve büyük kullanıcı kitlelerine sahip sosyal medya platformlarında bir kimlik kazanmasını amaçlar. Sahip olduğunuz sosyal medya hesabınıza düzenli olarak ve uyumlu içerik üretimi ile hedef kitleniz ile sürekli etkileşim ve iletişim imkanı sağlayan sosyal medya hizmetleri bu uygulaması ile şirketiniz, markanız, firmanız ve sizin için sosyal medya platformlarında güvenilir bir imaj çizecektir. Sizin adınıza hedef kitlenizdeki potansiyel müşterilerinizi veya takipçi kitlenizi arttırmak amacı ile paylaşımlar ile birlikte bir nevi algı yönetimi uygulayan sosyal medya danışmanlık hizmetleri sayesinde firmalarınızın kazancı kısa sürede artacak ve ürün ve hizmetlerinizin marka bilinirliğini kısa sürede daha geniş kitleler arasında yayılacaktır. İçerdiği tüm bu hizmetler ile sosyal medyanın da ötesinde bir deneyim yaşamanızı sağlayan sosyal medya danışmanlık hizmetleri bünyesinde daha birçok avantaj bulunduruyor.


Sosyal Medya Danışmanlığının Avantajları

Profesyonel bir sosyal medya uzmanı tarafından alınan sosyal medya danışmanlık hizmetlerinin sizin, işletmenizin, firmanızın ve markanızın sosyal medya platformlarındaki hesapları için birden çok avantaj sağlar. Ayrıca sosyal medya uzmanları açısından da birden çok avantaja sahip olan bir meslek grubudur. Bu avantajlar; her yerden rahatlık ile yönetebileceğiniz serbest meslek kategorisinde bir iş olması, istediğiniz kadar iş yükü üstlenme sorumluluğunun size ait olması ve aynı zamanda yaptığınız iş karşılığında belirli çerçeveler içerisinde ücretinizi, çalışma saatlerinizi siz belirlersiniz. Kendi işinizin patronu olma deneyimini rahat bir şekilde yaşarsınız. Sürekli bağlılık ve çalışma gerektirmeyen sosyal medya danışmanlığı sürekli gelişen ve güncellenen bir meslek grubudur. Şirketler. kişiler, firmalar ve işletmeler işinde uzman bu kişilerden sosyal medya danışmanlığı aldığında ise, hesaplarında, satışlarında ve hedef kitlenizi, potansiyel müşteri kitlesindeki, ürün ve hizmetlerinin bilinirliğinin artışı kısa sürede gözlemleyebilir.


Sosyal Medya Danışmanlık Fiyatları

Sizden devir aldığı sosyal medya platformlarındaki hesaplarınızı yöneten, reklam ve yeni pazarlama stratejileri üreten, işletmenizin, firmanızın ve markanızın adına kullanıcı deneyimi anketleri düzenleyen ve bu anket verilerini değerlendiren, özel kampanyalar, indirimler, çekilişler oluşturan sosyal medya uzmanları bu görevlerinin yanı sıra sosyal medya aracılığı ile kitleniz arasında bir marka bilinirliği ve güveni oluşturur. Yaptıkları reklam ve kampanyalardan elde ettikleri sosyal medya kullanıcısını, kitle deneyimlerini değerlendirir, analiz eder ve firma için yeni reklam ve kampanyaların alt yapısını sağlar. Yaptıkları çekiliş, indirim ve kampanyalar ile aslında bir nevi pazarlama ve satış danışmanlığı hizmeti veren sosyal medya uzmanlarımız, bu uygulamalar sayesinde sosyal platformlardaki üye, takipçi ve etkileşim oranlarını arttırmayı hedefler. Yani özetle işinde uzman, profesyonel kişilerden alacağınız bir sosyal medya danışmanları ile aslında birden çok hizmet satın almanın ve sosyal medya yönetimi fiyatının her kuruşuna değen bir danışmanlığın keyfine varabilirsiniz.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?