Doğru bildiğimizden şüphe etmez, keskin görüş yeteneğimizle markanın geleceğini görür, en iyi işleri tek nefeste çıkarırız!
grafik tasarım grafik tasarım

Günlük hayatımızda baktığımızda her yerde, çikolata kabından tutunda, sinema posterleri, TV reklamları, internette karşımıza çıkan reklamlar, market broşürleri, mağaza poşetleri, kargo paketleri, tanıtımlar, sosyal medya platformlarındaki çeşitli kullanıcı hesapları, reklam panosundaki afişler hepsi grafik tasarım ürünüdür.

01
Logo Tasarımı
Logo Tasarımı
Hayatımızı sürdürmek, yaşanılabilir hale getirmek, yardımcı olmasını sağlamak ve daha yüzlerce, binlerce sebepten dolayı aldığımız, tükettiğimiz ürünlerin ve hizmetlerin hepsi dizayn edilmiş bir logo, ambleme sahip.
+
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal Kimlik Tasarımı
Kurumsal kimlik, rekabet ve pazarlama alanında bir işletmenin, markanın, firmanın görsel araçlar ile kendisini somut hale getirerek hedef kitlesindeki potansiyel müşterilerinin akıllarda kalmasını sağlayacak olan imajıdır.
+
Ambalaj Üzeri Etiket Tasarımı
Ambalaj Üzeri Etiket Tasarımı
Ambalaj tasarımı, ilk bakışta göze çarpan ve ürünün potansiyel müşteri tarafından fark edilmesini, dikkat çekmesini sağlayan ve üründe müşterinin almaya karar vermesinde en büyük etkenlerden biridir.
+
Katalog Tasarımı
Katalog Tasarımı
Firmalar, işletmeler, markalar için büyük önem taşıyan ve marka bilinirliği, hedef kitledeki potansiyel müşterilerin artması gibi önemlere sahip olan kurumsal kimlik tasarımı birçok ögeye sahiptir.
+
Afiş Tasarımı
Afiş Tasarımı
Bazen bir açılış, konser, kongre için, bazen de bir imza günü, kitap, ürün, marka tanıtımını gördüğümüz belki de birden bire elimize tutuşturulan afişler geniş kitlelere hitap eden tanıtımların ve duyuruların vazgeçilmez bir parçası ve görsel reklam araçlarındandır.
+
işlerimiz
BFBS
yetenekleri
grafik tasarım grafik tasarım
hayal dünyamızın en derinliklerinden size taptaze fikirler...
+
web tasarım web tasarım
ihtiyacınız doğrultusunda size sunulan en iyi çözümler...
+
sosyal medya sosyal medya
sosyal medyada hedef kitlenin nabzını yakalayan tasarımlar...
+
dijital pazarlama dijital pazarlama
yaptığımız her işin doğru kişiye ulaşmasında uzman istatistikler...
+
Projenizle alakalı dijital bir çözüm mü arıyorsunuz?
iletişime geç

kütahya grafik tasarım

Günlük hayatımızda etrafımıza baktığımızda, kafamızı çevirdiğimiz her yerde, çikolata kabından tutunda, sinema posterleri, TV reklamları, internette karşımıza çıkan reklamlar, market broşürleri, mağaza poşetleri, kargo paketleri, tanıtımlar, sosyal medya platformlarındaki çeşitli kullanıcı hesapları, reklam panosundaki afişlere kadar ve daha sayarak bitmeyecek bu listede; her üründe bir estetik, bir uyum ve bir ahenk bulunuyor. Günlük yaşamımızda o an dikkat etmesek de ve fark etmesek de her alanında olan bu uyum aslında profesyonel ellerden, uzman kişilerden çıkan özenilerek yapılmış bir işin parçasıdır. Tüm bu tasarımlar ve ahenk dolu uyumların bulunduğu sektörde ne isim verilir ? Bu sektör ne iş yapar ? Gelin birlikte inceleyelim.


Grafik Tasarım Nedir ?

Kelime anlamı itibari ile grafik tasarımının tanımı; renklerin, çizgilerin usta bir biçimde bir tasarım çerçevesinde grafik tasarım programlarında bir araya getirilmesi sonucu oluşan sanat, tipografi olarak yapılabilir. Bir diğer deyişle bir mesajın, fikrin, duyurunun hedef kitleye verilmesi amacı ile oluşturulan logo, billboard, afiş, ilan, kitaplar dergiler, animasyon gibi yazılı ve görsel tasarımlara verilen genel isme grafik tasarım adı verilir. Çeşitli türlere sahip olan grafik tasarımın 8 alt dalı; Kurumsal kimlik tasarımı, reklam ve pazarlama tasarımı, kullanıcı ara yüzü (UI) tasarımı, basın yayın grafiği tasarımı, ambalaj tasarımı, animasyon ve video tasarımı, çevresel tasarım ve son olarak sanat ve tekstil tasarımı olarak sıralanabilir. Tüm bu hizmetleri sağlayan grafik tasarımcısı olmak ise zor ve zahmetli bir iştir.


Grafik Tasarım Hizmeti

Özellikle kurumsal web sitesi, kurumsal kimlik tasarımı gibi hizmetleri içeren ve firmanız için önemli bir izlenim sağlayan grafik tasarımı; profesyonel ve uzman ellerde yapılması gereken bir hizmettir. Grafik tasarımcının düzlemde iki boyutlu tasarımları ve banner tasarımı ile grafik tasarım hizmetleri firmanızı tamamlayan sosyal medya platformları için düzenli içerik üretebilir. Firmanız, işletmeniz, markanız için oluşturacağınız kampanyalar ve benzeri içerikler için çeşitli görseller hazırlayan bir hizmettir. Firma kimliği ile özleşen bir görünüm yaratmak adına alınan grafik tasarım programlarını, hizmetlerini, markalaşmanın ve kurumsallaşmanın en büyük ve en önemli adımıdır. Grafik tasarım hizmetimizle içerisinde yer alan basılı veya dijital, sesli, görsel tüm tasarımlar sayesinde firmanız rakip firmaların bir adım ötesine geçebilirsiniz.


Grafik Tasarımın Amacı

Grafik tasarım amacı ister geleneksel pazarlama olsun ister dijital pazarlama; firmaların, şirketlerin kurumsal kimliğinin hedef kitledeki potansiyel müşterilere görsel, sesli, yazılı iletişim kanalları ile ulaşılması ve dikkatlerinin firma üzerine çekilmesi için yapılan tüm işlemlerdir. Bir diğer tabir ile özetle grafik tasarımın amacı doğru mesajı, doğru şekilde, doğru hedef kitleye ulaştırmaktır. Grafik tasarımında doğru mesajın, doğru şekilde, doğru hedef kitleye ulaştırılması yolunda firmanın hedeflerine ve kurumsal kimliğine uygun içerikler, uygun boyutlu olarak üretmek ise grafik tasarımcının ve reklam ajanslarının görevidir. Grafik tasarımının amacı bir yandan da firmaların, işletmelerin ve kişilerin web sitelerinin ve sosyal medya üzerindeki platformlarındaki hesaplarının düzenli içerikler ile estetik ve kaliteli bir görünüme kavuşmasıdır.


Grafik Tasarımın Avantajları

Grafik tasarımın web sitenize ve size avantajları; hedef kitlenizdeki potansiyel müşterilerinize vermek istediğiniz mesajları düzenli, uygun içerikler ile sunmanızı sağlar. Web sitesi için logo tasarımı, kimlik, resim, video gibi içerikler oluşturulması firmanız için güvenilir ve bilinir bir imaj çizecektir. Firmanın hedef kitledeki potansiyel müşteriler tarafından bilinirlik ve güvenilirlik kazanması ile ürün ve hizmet satışlarında artma yaşanacaktır. Aynı zamanda grafik tasarımı sayesinde geniş kitleler ile iletişim ve etkileşim içinde olmanızı sağlar. Son günlerde önemi iyice artan internet platformlarında grafik tasarımının bir diğer ve önemli avantajı ise rakipler arasında daha çok tercih edilen, seçilen ve iyi şekilde dikkat çeken bir hale gelmesini ve sizi bir adım öteye taşımaya yarıyor.

Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?