Size en iyi çözümü, sizi dinledikten sonra sunarız. Her markanın farklı ihtiyaçları olduğunun bilincindeyiz.
web tasarım web tasarım

İnternet dünyasının temel taşı olan web siteleri rakip sitelerle bir yarış içerisindedir. Bu konuda siteyi öne çıkaran etkenler; arama motorlarında ilk sıralarda çıkması, SEO uyumlu içeriklere sahip olması ve web sitesi tasarımı sitenizdeki kullanıcı trafiğinin artması için önemli bir paya sahiptir. Ayrıca kurumsal web tasarımınız güvenilir bir imaj çizecektir.

02
tanı
Sizi ve markanızı tanımadan birşey söylemek çok zor. Sizi iyi dinleyip, doğru soruları sorar ve markanıza en uygun seçeneği belirleriz.
teşhis
İhtiyacınızı belirledikten sonra neler yapacağımızı anlatır, süreci en şeffaf haliyle paylaşır ve iş takvimimizde en uygun zamanı belirleriz.
tedavi
Şimdi arkanıza yaslanın ve olacakları izleyin. Ekibimiz tasarım ve teknoloji olarak size en iyi sonucu vermek için çalışacaktır.
işlerimiz
BFBS
yetenekleri
grafik tasarım grafik tasarım
hayal dünyamızın en derinliklerinden size taptaze fikirler...
+
web tasarım web tasarım
ihtiyacınız doğrultusunda size sunulan en iyi çözümler...
+
sosyal medya sosyal medya
sosyal medyada hedef kitlenin nabzını yakalayan tasarımlar...
+
dijital pazarlama dijital pazarlama
yaptığımız her işin doğru kişiye ulaşmasında uzman istatistikler...
+
Projenizle alakalı dijital bir çözüm mü arıyorsunuz?
iletişime geç

kütahya web tasarım

Günümüzde 7’den 70’e herkesin elinde bulunan akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve tabletler aracılığı ile erişim sağladığı internet dünyasının içerikleri git gide gelişiyor. Herkesin vaktini geçirdiği internet dünyasının temel taşı olan web siteleri gerek içerikleri bakımından gerek tasarımları bakımından rakip siteler ile ister istemez bir yarış içerisine giriyor. Bu konuda bir siteyi öne çıkaran etkenler; arama motorlarında ilk sıralarda çıkması, SEO uyumlu içerikleri ile arama motorları ile optimizasyonu ve mobil uyumlu olmasının yanı sıra web sitesi tasarımı da sitenizdeki kullanıcı trafiğinin artması için önemli bir paya sahiptir. Ayrıca işletmenizin kurumsal kimliği açısından büyük bir öneme sahip olan kurumsal web tasarımınız potansiyel müşterileriniz için güvenilir bir imaj çizecektir. Tüm bu etkenler doğrultusunda Uşak web tasarım için ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


Web Tasarımı Nedir ?

Kurumsal bir firmanın 7 gün 24 saat ulaşılabilir olması, bir kimliğin, ürünün, kişinin, markanın, organizasyonun internet ortamında tanıtılması için oluşturulan ve tüm internet kullanıcılarının erişimine açık platforma web sitesi denir. İnternet kullanıcılarının web sitesi üzerinde trafik oluşturması ve arama motorunda rakip web sitelerinden üst bir sıralamada yer alması için gereken bir diğer etkenlerden birisi de web tasarımıdır. Web sitesinin planlanarak kurulması, uyumlu grafik tasarımları, kullanışlı bir ara yüz sunan ve bir diğer adı ile Webmaster olarak anılan, web tasarım firmalarının uzmanları tarafından web sitesini oluşturan web kodlarının yazılma sürecine web tasarımı denir. Uzman ellerde çeşitli unsurlara dikkat edilerek profesyonel ve başarılı bir web tasarımı elde edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan Eskişehir web tasarım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Web Tasarımı Nasıl Yapılır ?

Hatasız ve tam performans ile işleyebilmesi için web tasarımı; profesyonel web tasarım firması tarafından yapılması gerekir. Kullanım amacına ve içeriğine bağlı olarak web site tasarımı yapımına site amacı belirlenerek ve strateji oluşturarak başlanır. Bu aşamada güncel web siteleri üzerinde araştırma yapılmalı, siteniz için deneme şablonu oluşturulmalı, kurumsal kimlik oluşturulmalı, cep telefonlarından sitenizi ziyaret edecek kullanıcılar için mobil uyumluluk oluşturulmalıdır. Web sitenizin içeriği ve erişeceğiniz hedef kitleye bağlı olarak web sitenize dil seçenekleri de eklenir. Site içeriğinin arama motorları ile optimizasyonu da sağlandıktan sonra test edilerek yayınlanır. Daha sonra yayınlan site tüm yönleriyle analiz edilir ve hatalar tespit edilerek sitenin yapım ve geliştirme aşaması tamamlanır. Kişiye, kuruma ve işletmelere özel tasarım ile fark yaratabilirsiniz.


İyi Bir Web Tasarımında Olması Gerekenler

Başarılı ve profesyonel bir web sitesi tasarımının olmazsa olmazların başında kullanımı kolay, sade bir ara yüzün yanı sıra aynı zamanda şık ve güzel bir tasarıma sahip olmalıdır. Kullanılan grafikler, metin içerikleri, kullanıcıların aradıklarını site içerisinde kaybolmadan bulabileceği bir düzen içerisinde olması gerekiyor. Site tasarımlarında, özellikle de kurumsal web sitesi tasarımında uyumsuz ve çok renkli tasarım karmaşaları kullanılmamalıdır. Göz yoran renklerden kaçınılmalıdır. Web sitesine uyumlu görseller kullanılmalıdır, eğer internet üzerinde uyumlu bir görsel bulunmuyorsa uyumlu fotoğraf çekimleri yapılarak siteye eklenmelidir. Web tasarımlarında kullanıcıların kolaylıkla anlayabileceği sade ve mesajı direkt olarak veren bir dil kullanılmalıdır. İyi kriterlere sahip başarılı Afyon web tasarım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Web Tasarımı Bileşenleri

İyi bir web sitesi tasarımında olması gereken bileşenlerinin bir kısmı; kullanıcıları harekete geçiren ve eğer bir e-ticaret web sitesi ise e-ticaret sitenizdeki ürünleri, hizmetleri kolay ve güvenilir bir biçimde satın almayı sağlayan bir ara yüz. Site içerisindeki içerikleri bulmaya yarayan bir arama ekranı, siteyi ziyaret eden kullanıcılar için site içerisinde gezmeyi kolaylaştıracak bir site haritası, kullanıcıları sitenize bağlamak ve en yeni gelişmelerden haberleri olması için bir üyelik sayfası, site için geri dönüşler için kullanıcıların sizinle iletişime geçebileceği bir iletişim bilgileri sekmesi, geçerli ve bir XHTML, CSS kodlarına ve SSL sertifikasına sahip olması gerekir. Ayrıca site yönetimine kolay erişim sağlamanız için bir yönetim paneli oluşturmanız yararınıza olacaktır.


Web Tasarımı Avantajları

Başarılı tasarlanmış ve kodlanmış bir web sitesi sayesinde firma, marka ve işletmeler ile potansiyel müşteriler arasında fiziksel mesafelerin bir önemi kalmayacak ve web sitesi sayesinde firmalar dünyaya açılacaktır. Yeni teknolojiye ayak uyduran bir sitesi oluşturmak internet kullanıcıları üzerinde olumlu bir etki oluşturur, firma profesyonel bir görünüm kazanacaktır. 7 gün 24 saat ulaşılabilir ve kullanıma açık olması sayesinde hiçbir potansiyel müşteriyi kaybetmez ve kar edersiniz. Sitenizde bulunan kayıt ara yüzü ile kullanıcılar sitenizde oluşan değişikliklerden anında haberdar olacaktır. Şirketlerin somut materyaller ile satış, reklam ve pazarlama maliyetleri düşerken e-ticaret ve tanıtım faaliyetleri artacak ve kurum kar edecektir. Tüm bu avantajlarına sahip olmak için ve Kütahya web tasarım için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Kurumsal Web Tasarımı

Şirketlerin, markaların, işletmelerin sahip oldukları kurumsal web sitesinin aracılığı ile internet kullanıcılarına ürünlerinin veya kişiliğin tanıtılması ve internet üzerinden pazarlama olarak tabir edilen dijital pazarlamanın yapılması için kullanılan web sayfalarına ise kurumsal web sitesi adı verilir. Son günlerde reklam, ticaret ve pazarlama faaliyetlerinin kilit noktası olan internette kurumsal firmaların çizdiği imaj ve görünüm son derece önemlidir. Kurum imajına uygun bir dizayn ve modern ara yüze sahip olması gereken kurumsal web tasarımında dikkat edilmesi gereken bir diğer etken ise kurum hakkında bilgi veren bir sayfa bulunmasıdır. Aynı zamanda site ziyaretçileri ile kurum hakkında bağlantıyı sağlayan bir iletişim formu sayfası bulunması da bir diğer önemli etkendir.


E-Ticaret Web Tasarımı

E-Ticaret’e odaklanmış bir firma iseniz satış, pazarlama, reklam faaliyetleri için odaklanmanız gereken ilk yer web sitenizdir. 7 gün 24 saat açık ve dünyanın dört bir yanından ulaşılabilir olması ticaret sektöründe büyük avantajlar sağlayan web sitesi tasarımları ile sitenizin kullanıcılarına çeşitli e-ticaret paketleri de sunmanızı sağlar. İşletme sitenize kullanıcı trafiği çekmeniz ve satış yapmanız için gerekli en büyük etkenlerden birincisi güvenilir bir imajdır. Kullanıcılarınıza sizden alacakları ürünler için güvenilir bir ödeme platformu sunmanız ve onlara kolay bir alışveriş deneyimi yaşatmanız son derece önemlidir. Tüm bunlar ile birlikte kullanıcıların sitenizde aradıkları ürüne kolayca ulaşabileceği bir tasarım sunmanız ve sitenizde olan son gelişmelerden haberdar olmalarını sağlayacak kayıt alanı sunmanız yararınıza olacaktır.


İyi Bir Web Tasarımcısında Olması Gereken Özellikler

İyi bir web tasarımcında olması gereken en temel özellik öncelikle profesyonel ve işinde uzman olmasıdır. İyi bir web tasarımcısı temel tasarım ilkelerini bilmelidir. Dizayn ve grafik konusunda uzman olmalıdır. Özellikle Html, Css, Java Script alanlarında son derece bilgili olmalı ve web tasarımı için gerekli olan program dillerini iyi derecede bilmelidir. Temel SEO bilgisi ve grafik düzenlemeleri için temel photoshop bilgilerine sahip olmalıdır. Tüm bu özelliklere sahip işinde son derece uzman ve profesyonel ekibimiz ile başarılı bir web sitesi tasarımına sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.