Dişçi Web Sitesi - Diş Hekimlerine Özel Web Site
Bir diş hekimi sunduğu tüm hizmetlerin detaylarını, kendi öz geçmişini, çalışma stilini ve diğer hastalarının memnuniyet oranlarını mutlaka web sitesinde yayınlamalıdır. Özellikle de doğru yapılan reklam çalışmaları ile adınızı ve başarınızı birçok ilgilinin karşısına çıkararak hasta portföylünüzü genişletme vaadi sunmaktayız.
Çiçekçi E-Ticaret Sitesi
Çiçekçi Yazılımımızla sizlere tüm teknolojik alt yapımızı sunarak işlevsel bir site hazırlamaktayız. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Kütahya Ideasoft Satış Bayisi
2005 yılından günümüze, web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunmayı ilke edinerek gelişen ve geliştiren IdeaSoft Türkiye’nin lider konumdaki e-ticaret altyapı sağlayıcıdır. 16 yıllık sektör tecrübesini; doğru bilgi, değişim, gelişim, iş birliği ve güven ile birlikte ele alarak e-ticaret, e-ihracat alanında global bir firma olma yolunda ilerleyen önü açık, başarılı bir e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır.
E-ticaret Sitesi Nedir, Nasıl Alınır?
Bir e-ticaret sitesi; firmanın kimliği ve yüzüdür, firmanın sektörü, ürünleri, iletişim bilgileri, mağazasının yeri gibi çeşitli ve gerekli tüm bilgiler, bu ticaret sitesinin içerisinde kişilere ve kitlelere sunulmaktadır.
Kütahya E-Ticaret
E-ticaret sitesi en temel anlamıyla sizin sanal dünyadaki dükkanınız, işletmeniz, firmanız veyahut markanızdır. E-ticaret ile alışveriş hem tüketici hem de hizmeti sunan kişi için somut bir alışverişten çok daha kolay, pratik ve kazançlı oluyor.
Logo Tasarımı Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Logo bir markayı, en iyi anlatan, tanıtan ve akılda kalmasına sebep olan etkendir. İnsanlarla aranızdaki bağın temeli, kaliteniz ve markanızın yüzüdür. Bu yüzden sadeliği ve nüansı yakalamak önemlidir. Etkileyici ve akılda kalıcı logolar için nelere dikkat edilmelidir gelin sizin için hazırladığımız yazıda, öğrenelim.
Kurumsal Kimlik Tasarımının Markaya Etkisi
Kurumsal kimlik markanıza profesyonel bir görünüş katar, çalışma arkadaşlarınız, ortak ve müşterileriniz size saygı duyarlar. Daha güvenilir bir izlenim sağlarsınız. Kurumsal kimlik, marka olmanın ilk temel adımıdır. Eğer marka olma yolculuğuna çıkmak istiyorsanız, marka tasarımının temel adımı olan kurumsal kimlik tasarımını, vizyonunuzu, misyonunuzu, karakterinizi yansıtacak şekilde bir tasarım çizgisine ve gücüne sahip olmalıdır.
Küçük İşletmeler İçin Sosyal Medya Yönetimi
Sosyal medya maliyet ve ulaşılabilirlik açısından televizyona kıyasla çok daha ön planda kalan bir reklam seçeneği oluyor. Büyük firmalar bile uzun zamandır sosyal mecralarda aktif bir şekilde boy gösteriyor, hedef kitlesini genişletmek ve memnun etmek için çeşitli stratejiler geliştirerek bizde buradayız diyorlar.
Kurumsal Sosyal Medya Yönetiminin Önemi
Firmalar, sosyal marka olarak daha fazla insana ulaşabiliyor ve tüketici kitle evinden dahi çıkmadan o an şehrinde olan imkanlardan ve seçeneklerden çok daha fazlasına ulaşma fırsatına sahip oluyor. Bunun yanı sıra bir ürün için karşılaştırma ve ürün analizi yapabiliyor. Bunların yanında, kurumsal bir sosyal medya hesabından bahsediyorsak eğer, burada işler daha farklı oluyor ve başarı istiyorsak eğer, daha farklı olması da gerekiyor.
Instagram’da Takipçi Kaybetmenize Sebep Olacak Hatalar
Doğru stratejik ilerlemeler ve iyi analizlerle, her markanın sıfırdan başlayarak ya da belli bir noktada ki hesabı canlandırarak, Instagram içerisinde iyi bir noktaya gelmesi ve kar elde etmesi mümkün. Bu yazımızda sizler için, takipçi kaybetmeye sebep olacak hataları sıraladık. Bir desteğe bir uzmana ihtiyaç duyduğunuz her zaman biz bi’fikir bi’sanat ailesi olarak yanınızdayız.
Instagram Takipçisi Satın Almamanız İçin Sebepler
Instagram kullanıcıları, güvenilir bir imaj ve popüler bir sosyal medya hesabı izlenimi için sık sık takipçi satın alma yoluna giriyorlar. Fakat kolay yolla ulaşılan her şey gibi bu tercihte olumsuz etkileri fazlasıyla olan bir yöntem. Öncelikle takipçi satın almanızı sağlayan bu siteler, Instagram hesabınıza zarar vermenin yanı sıra kredi kartlarınız ve bilgisayarınıza büyük bir tehdit oluşturabilir. Takipçi satan sitelerin güvenilirliği son derece düşüktür.
Flat Tasarım Nedir?
1940-1950 yıllarında hayatımıza ilk örnekleriyle giren flat design, Türkçeye uyarlandığında düz tasarım anlamına gelebilecek bir tasarım şeklidir. İlk çıktığı dönemlerde rağbet görmemiş ve geri planda kalmıştır bu durum 2013, 2015 yılları arasında değişmiş ve trend olmayı başarmıştır. Microsoft’un Windows 8 arayüzü için flat tasarım tercih edilmiş ve ios7’de yine flat tasarım ön planda tutulmuştur.
Projenizle alakalı dijital bir çözüm mü arıyorsunuz?
iletişime geç
BFBS
yetenekleri
grafik tasarım grafik tasarım
hayal dünyamızın en derinliklerinden size taptaze fikirler...
+
web tasarım web tasarım
ihtiyacınız doğrultusunda size sunulan en iyi çözümler...
+
sosyal medya sosyal medya
sosyal medyada hedef kitlenin nabzını yakalayan tasarımlar...
+
dijital pazarlama dijital pazarlama
yaptığımız her işin doğru kişiye ulaşmasında uzman istatistikler...
+
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabiliriz?